Start arrow O firmie arrow o firmie arrow Kim jesteśmy
Menu serwisu
Start Start
O firmie O firmie
Kontakty Kontakty
Przetargi Przetargi
Ogłoszenia! Ogłoszenia!
Polecamy strony Polecamy strony
Nasze ankiety Nasze ankiety
Adress Book
Galeria zdjęć.
Logowanie do systemu:
Tylko dla pracowników.
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Sekcje

Warning: file_get_contents(index.html.bak.bak) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache/www/htdocs/osm.konin.pl/mambots/index.php on line 9
Kim jesteśmy PDF Drukuj E-mail
Informacje o firmie
Image

            Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie istnieje od 1912 roku. Od ponad 90 lat zajmujemy się skupem i produkcją wyrobów mleczarskich. Rok założenia 1912 „ zawarty w „logo „ znacząco podkreśla prestiż naszej Firmy na rynku. Bezpośredni skup mleka od producentów oraz jego przewóz do Zakładu przerobowego realizowany jest własnymi autocysternami Volvo-Schwarte.

          Produkcja mleka spożywczego, napojów mlecznych, śmietan, masła, twarogów, odbywa się w zmodernizowanych działach produkcyjnych co w połączeniu z wdrożonym systemem HACCP gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów. Prawidłowe przechowywanie wyrobó w zapewniają magazyny o kontrolowanej temperaturze i wilgotności.

       Skup mleka i produkcja wyrobów oraz ich przechowywanie spełniają wymogi standardów unijnych. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie posiada uprawnienia do sprzedaży swoich wyrobów na rynku Unii Europejskiej. Wszystkie wyroby są oznaczone logo „MONA" co ułatwia ich rozpoznanie przez klienta na konkurencyjny rynku mleczarskim.


  

Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 05 luty 2007 )